تهران - کوی نصر( گیشا) ،بین فاضل شمالی و شهید سبحانی (یازدهم)، پلاک ۱۸۰، واحد ۴

درمان های خانگی برای از بین رفتن و پیشگیری از موخوره

درمان های خانگی برای از بین بردن و پیشگیری از موخوره :

- روغن نارگیل

این روغن یک درمانگر و مرطوب کننده فوق العاده است که شامل اسیدهای چرب می باشد که قابلیت نفوذ به مو را دارند و همچنین موهای شما را مرطوب و تغذیه می کند که باعث درمان موخوره می شود .

- شیر نارگیل

این ماده حاوی مقدار فراوان ویتامین E است که موهای شما را آبرسانی می کند ، کاهش زبری مو و همچنین از بروز دوباره موخوره جلوگیری می کند . و همچنین حاوی ویتامین های B، C ، کلسیم معدنی ، آهن و منگنز است که باعث رشد مو می شود .

- روغن مراکشی

این روغن باعث صافی و درخشندگی مو می شود. همچنین آسیب های مو را کاهش می دهد. این روغن غنی از ویتامین E ، امگا3 ، امگا6 و اسیدهای چرب است که به صافی موها کمک میکند .

- روغن آرگان

به این روغن طلای مایع نیز گفته می شود که از هسته آرگان استخراج می شود . مو را احیا می کند و موخوره هایش را از بین می برد . این روغن حاوی ویتامین E ، آنتی اکسیدان و اسیدهای چرب است که احیا کننده ای فوق العاده است .

- روغن کرچک

این روغن دارای وزن مولکولی پایینی است که سبب نفوذ این روغن در ساقه مو می شود . این روغن مو را احیا و درمان می کند و همچنین خارش پوست سر را کاهش می دهد ، رشد مو را افزایش می دهد و با دارا بودن آنتی اکسیدان به محافظت مو در برابر موخوره کمک می کند .

- ماسک مو سس مایونز

مایونز از تخم مرغ و روغن تشکیل شده است که هردوی آنها باعث آب رسانی مو و نرم شدنش می شوند . این ماسک باعث ازبین رفتن موخوره می شود ، رشد مو را افزایش می دهد و همچنین از موهای شما دربرابر خشکی و آسیب محافظت می کند .

- دانه های شنبلیله

از زمان های قدیم از این دانه برای از بین بردن موخوره استفاده می شده است . این دانه سبب رشد مو ، جلوگیری از آسیب مو می شود و همچنین فولیکول و کوتیکول مو را احیا می کند.

- گلاب

این ماده گردش خون را افزایش می دهد و سلامت مو را افزایش می دهد . این ماده باعث می شود موهایتان سریع تر رشد کنند و موخوره را از بین می برد .