تهران - کوی نصر( گیشا) ،بین فاضل شمالی و شهید سبحانی (یازدهم)، پلاک ۱۸۰، واحد ۴

8نکته برای خرید صندلی آرایشگاهی

8نکته برای خرید صندلی آرایشگاهی

1-راحتی مشتری

فراهم کردن راحتی و رضایت مندی برای مشتری هایتان یکی از مهم ترین عوامل برای خرید صندلی آرایشگاهی است . مشتری هایتان ممکن است ساعت ها بر روی صندلی بنشینند بنابراین صندلی باید دارای ناحیه کمری راحتی باشد ، پشتی آن باید فوم با تراکم بالا باشد و همچنین طول آن قابلیت تنظیم و بالا پایین شدن را داشته باشد .

2-کیفیت

زیربنا صندلی یکی از مهم ترین عوامل برای خرید صندلی می باشد . بنا بر بودجه شما صندلی های با کیفیت زیادی وجود دارد . بسیار مهم است که از برندهای شناخته شده خربد کنید با این کار صندلی با دوام خریداری کرده اید که به مدت طولانی قابل استفاده می باشد .

3-بودجه

قیمت صندلی متفاوت است و این مسئله بسیار مهم است که واقع بین باشید و این موضوع را در نظر بگیرید که اگر صندلی بادوام خریداری کنید هم مشتری بیشتری جذب می کنید و هم تا مدت طولانی می توانید از صندلی خود استفاده کنید .

4-قطعات موجود در صندلی

بسیار مهم است که بدانید جنش قطعات موجود در صندلی تان چیست . پارچه و یا چرم موجود در آن باید با کیفیت باشد و زود پاره نشود .در ارتباط با قطعات فلزی آن نیز کروم دارای دوام بالا می باشد و ظاهری زیبا برای صندلی شما فراهم می کند در حالی که پودر پوشش دهنده آن نیز خش ، پارگی و ساییدگی را پنهان می کند .

5-به راحتی تمیز شود

برای اینکه همیشه صندلی هایتان نو و زیبا به نظر بیایند باید به جنس پارچه ، رنگ پارچه یا چرم ، جنس قطعات فلزی توجه کنید تا زمانی که قصد تمیزی آن را دارید به صندلی یتان آسیبی وارد نشود . شما به راحتی میتوانید پارچه و یا چرمی که از جنس ونیل باشد را پاک کنید و آسیبی نیز به صندلی یتان وارد نمی شود . قسمت کرومی صندلی را حتما مداوم تمیز کنید . همچنین صندلی که پشتش باز باشد و یا کناره هایش باز باشد به راحتی قابلیت تمیز شدن را دارد و به راحتی میتوانید مو ها را نیز از روی آن پاک کنید .

6-زیبایی

باید به این نکته توجه کنید که بنابر ظاهر و سبک سالن خود باید صندلی خریداری کنید ظاهر صندلی ممکن مدرن ، کلاسیک ، سنتی و یا پست مدرن باشد . سعی کنید از نظر یک طراح با تجربه الهام بگیرید تا صندلی مناسب سالن خود را بیابید .

7-گارانتی

با نگاهی به گارانتی ارائه شده توسط کارخانه می توانید اطلاعات زیادی در ارتباط با دوام و کیفیت صندلی کسب کنید . اگر کارخانه گارانتی ای به شما ارائه نکرد ممکن است نشان دهنده کیفیت پایین تجهیزات مورد استفاده در آن باشد . بهترین کارخانه ها حداقل 1 سال گارانتی ارائه می دهند . همیشه قبل از خرید با مسئول فروش صحبت کنید تا اطلاعات کاملی در ارتباط با محصول خود کسب کنید تا بتوانید مسئول مناسبی را خریداری کنید .

8-ارگونومی متناسب

مطمئن شوید که صندلی که خریداری میکنید دارای پایه هیدرولیک باشد تا بنابر قد افراد بتوانید ارتفاعش را تغییر دهید . همچنین صندلی شما باید قابلیت قفل شدن را داشته باشد تا بتوانید آن را در ارتفاع مورد نظرتان نگه دارید . همچنین صندلی انتخابی شما باید قابلیت حرکت به سمت جلو و عقب را داشته باشد تا آرایشگر شما به راحتی بتواند کارش را انجام دهد .