۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

درباره‌ی رونــا

مجموعه رونا فعالیت خود را در سال ۱۳۷۷ با افتتاح «فروشگاه رونا» در محله گیشای تهران آغاز نمود. طی یک دهه ارائه‌ی خدمات تخصصی و حرفه‌ای در زمینه‌های آرایشی، بهداشتی و زیبایی در رده‌ی محصولات و اقلام مورد استفاده در آرایشگاه‌ها، رونا را به یکی از برترین تامین‌کنندگان اقلام مصرفی سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها تبدیل نمود.

تلاش مجموعه در فراهم آوردن کامل نیازها و خواسته‌های سالن‌های زیبایی و مجموعه‌های آرایشی، رونا را به سمت تامین محصولات و تجهیزات سالنی این صنف سوق داد. در این گام با توجه به تجربیات پیشین و همچنین حساسیت مجموعه، پس از بررسی‌های بسیار، برندهای برتر در رده‌های مختلف کاربری و امکانات انتخاب گردید.

در این راستا از سال ۱۳۸۴ با تاسیس شرکت رونا و پس از مذاکرات حضوری بسیار با منتخب تامین کنندگان برتر تجهیزات آرایشگاهی مدرن و سالن‌های زیبایی تخصصی از سراسر جهان و اخذ نمایندگی خاورمیانه برندها گام دوم برداشته شد. طی یک دهه، اخذ نمایندگی‌های فروش از شرکت‌های AGV Group ایتالیا، Oudee تایوان، Alpeda ترکیه و MEIYAOXUAN چین گستره کامل و قابل توجهی از بهترین‌ها و کامل‌ترین‌های تجهیزات سالنی را در اختیار صاحبان این کسب و کار قرارداد. ارائه مشاوره فروش، خدمات نصب و خدمات پس از فروش کلیه‌ی تجهیزات، برگ زرینی است که در امتداد خدمت رسانی به مشتریان، مجموعه را سرافراز نمود.در آغاز دهه سوم فعالیت، پیشینه کاری تخصصی مجموعه،
رونا را به ایجاد دپارتمان طراحی جهت ارائه مشاوره،
طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی تخصصی سالن های زیبایی ترغیب نمود.بیش از ۱۷ سال سابقه

بیش از ۷۰۰۰ مشتری

بیش از ۱۰۰۰ محصول

نمایندگی برندهای معتبر اروپایی و آسیایی

مشاوره فروش، خدمات نصب و پس از فروش